Mobil

Yeni Motorola Razr Sızdırıldı

Bugün internette hızla yayılan bir görüntü, Motorola’nın 2000’li yılların ortalarında ortalığı kasıp kavuran tasarımına dayanan katlanabilir bir akıllı telefon olan Motorola RAZR’ı yakında piyasaya süreceğini gösteriyor.

İnternete Sızdırılan Bu Görüntüler, Gerçekten “Sızdırıldı” Mı?

Motorola, 2000’lerin başlarında RAZR V tasarımıyla şampiyon olmuştu. Şimdilerde bu şekilde bir tasarımın internete düşmesiyle akıllara şu soru geliyor. “Aynı tasarım tekrar şampiyon olabilecek mi ?” İlk olarak SlashLeaks tarafından ortaya çıkarılan üç yeni resim, ürünün çeşitli kısımlarını gösteriyor ve bir ürünün piyasaya sürülmesinden önce yayınlanan tanıtım fotoğraflarına fazlasıyla benzerlik gösteriyor.

İnternete sızdırılan resimlerde tıpkı lansmanı yapılıyormuşçasına görüntülere sahip. Bir adet kutudan çıkarılmış durumda, yine hafif kapak açılmış kasa gösteriliyor ve arka kasa tasarımı görseli bulunuyor. Sizce de gerçekten sızdırıldı mı yoksa şirketin kendi eliyle bir pazarlama stratejisi mi ?

Elbette ki bunlar bizim şahsi söylemlerimiz. Hiçbir firmaya karşı değiliz. Yeni tasarımlar yeni kullanıcı dostu özellikler biz kullanıcıları mutlu ediyor. Ama eski şampiyon bir tasarım üzerinden ilerlemek ile piyasada ne kadar tutunabilecek Motorola ? Günümüzde akıllı telefonların direkt olarak tuş kilidi parmak izi okuyucular ile açarak kullanılması özelliği mevcut iken sizce de ne kadar kullanışlı olacak kapaklı telefon ? Elbette direkt olarak düz touch panelli ekranların darbeye karşı hassas olduğunu ve sadece en azından bu yönüyle artı bir avantaj sağldığını söyleyebiliriz RAZR tasarımının.

OKUMALISIN !  Huawei Hongmeng OS Yüklü Telefonları Ekim Ayında Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir