Sinema Yaşam

Matrix Yeni Filmi Geliyor. İşte Bütün Detaylar !

Hiç şüphesiz ki vizyona girdiğinden bu yana Matrix filmi ne eskidi ne de dillerden düştü diyebiliriz. İlk Matrix filmi neredeyse bir devrim niteliğindeydi. Fakat sonrasında çekilen filmi ise maalesef birçok izleyicinin beklentisini karşılayamadı. Seyirciler, ilk filmi etkileyici yapan tüm sihrin ikinci filmle birlikte düşünüyordu. Ki bu düşünce üçüncü film ile birlikte bir bütün halinde kendisini sevdirmeye yetti diyebiliriz. 2003 yılında yayınlanan serinin son filminin ardından yeni Matrix filmi ile ilgili ilk bilgiler gün ışığına çıktı.

Peki Matrix Filminin Başrolünde Kim Olacak ya da Yönetmen Koltuğunda Kim Oturacak ?

Yeni film için başrole Creed ve Black Panther filmlerinden tanıdığımız ve bu filmlerde adından fazlasıyla bahsettiren Michael B. Jordan isminin olacağı gündemde. Bu bilgi doğruysa şayet yeni nesil seçilmiş kişi olarak Neo karakterini Michael B. Jordan canlandıracak. Ancak, filmin yayıncısı tarafından bu doğrulanmadı.

2017 yılında Warner Bros. yapımcılarının yeni film için sinyaller verdiğini hatırlıyoruz. Ancak, çekilmesi planlanan bu yeni filmin, yeniden başka bir hikaye mi olacağı yoksa serinin devamı şeklinde mi olacağı şu an için bilinmiyor. Yönetmen koltuğuna ise Wachowski Kardeşler ’den olan Lana Wachowski ’nin yönetmen koltuğuna oturacağı yine söylentiler arasında.

Yeni Matrix filminin detayları ile ilgili alabildiğimiz bilgilerimiz şimdilik bu kadar. Yeni gelecek olan bilgileri ve sızıntıları siz TeknoKardeşler okuyucularımızla mutlaka paylaşıyor olacağız. 🙂

OKUMALISIN !  Al Wakrah Stadyumu Alay Konusu Oldu "Dev Vajina"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir