Mobil Sosyal Medya Yaşam

Samsung Galaxy Note 10 Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

Samsung‘un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 10 tanıtımına az bir süre kala telefonun görüntüleri internete sızdırıldı.

Yaz aylarının ortasında tanıtılması beklenen Galaxy Note 10 ile ilgili görsel sızıntılar devam ediyor. Samsung ailesinin yeni modeli olan S10 Plus modeline benzeyen tasarım ve donanım özellikleri ile gelecek Note 10. Daha önceki Note modellerinde olduğu gibi vazgeçilmez olan kalem ile gelecek. Note 10 ‘da ekrana gömülü delik şeklinde ön kamera yer alacağına ise kesin gözle bakılıyor.

İnternete sızdırılan bu bilgilere göre telefonun, bilgisayar kullanılarak görünümünü hazırlayan 91Mobiles sitesi yeni model hakkında fazlasıyla önemli fikirler edinmemizi sağladı. Muhtemelen 12 MP çözünürlüklü sensör kullanacak olan ana kameranın aynı S10 Plus modelindeki gibi üçlü modül şeklinde oluşması bekleniyor.

Bilgisayar ortamında hazırlanan bu render görüntülerinde bahsedilen kamera da görülüyor. Ayrıca delik şeklindeki ön kamera, telefonun yan yüzleri ve 3.5 mm kulaklık çıkışının olmadığı da açıkça görülüyor. Elbette bu bilgilerin kesin olmadığını ve bugüne kadar ortaya çıkan görüntüler eşliğinde hazırlandığını siz TeknoKardeşler okuyucularımıza belirtmekte fayda var.

OKUMALISIN !  Cyberpunk 2077 Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir