Mobil Mobil Uygulama Oyun

PUBG Oynamak Huawei Mate X ile Daha Mükemmel Deneyim Sunuyor

PUBG oynamak Huawei Mate X ile daha mükemmel deneyim sunuyor. Huawei Mate X ile PUBG deneyimi videosu karşınızda.. Huawei’nin katlanabilir yeni telefonu Mate X, Şubat ayında Galaxy Fold ile aynı dönemde kullanıcılara tanıtılmıştı. Nisan ayında kullanıcıya ulaşması beklenen ve ekran kırılması sorunu nedeniyle ertelenen Samsung Galaxy Fold ile benzer şekilde Mate X modeli de ertelenmiş oldu.

Huawei Mate X modeli hiç piyasaya çıkmadığı için herhangi bir problem de yaşanmadı. Ancak, Galaxy Fold ile aynı problem yaşanmaması için geliştirme çalışmalarının devam ettiği belirtilirken, çıkış tarihi olarak Eylül ayını işaretledi Huawei yöneticileri.

Huawei Mate X ile PUBG Performans Videosu

Akıllı telefonların basına sızdırılmaları ve neredeyse gerçeğe yakın konsept tasarımları ile tanınan Ben Geskin, Huawei Mate X modeli ile PUBG oynarken çektiği kısa videoyu Instagram hesabında takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Mate X Özelliklerine Gelecek Olursak

Dışarı doğru katlanabilen tek ekranın yer aldığı Huawei modeli, açık halde 8″ (2480×2200 piksel) boyutuba, katlandığında ise 6,61 (2480×1148 piksel) ve 6,38″ (2480×892 piksel) olacak şekilde 3 farklı ekrana sahip oluyor.

Fazlasıyla büyük bir ekranda PUBG deneyimi kullanıcıların beğenisine sunuluyor videoda. Ayrıca cihaz katlanıp ekran boyutu ufaltılsa dahi oyuna doğrudan rahatlıkla devam edilebiliyor. İşlemci gücünü Kirin 980 ‘den alan Mate X Balong 5000 modem sayesinde ise 5G desteğine sahip.

OKUMALISIN !  Çentiksiz Telefon OnePlus 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir