Giyilebilir Teknoloji Oyun Sinema

Peaky Blinders Dizisi, VR Dünyasına Giriyor Pc Oyunu Yakında

Popüler TV dizisi olan Peaky Blinders, sanal gerçeklik deneyimine dönüştürülecek.

Peaky Blinders TV dizisinin hayranları, popüler prodüksiyonun Sanal Gerçeklik (VR) deneyimine dönüştürüldüğünü duymaktan mutluluk duyacaktır. Oyun, hayranları doğrudan 1. Dünya Savaşı sonrası Birmingham’a götürecek ve oyuncuların en sevdikleri karakterlerle etkileşime girmelerini sağlayacak.

Oyunun gelecek sene başlaması bekleniyor . Oyun, Yapay Zeka (AI) tarafından desteklenecek ve bu, karakterlerin oyundaki bireysel oyuncu hareketleri, ses ve beden diline cevap vereceği ve böylece her oyun deneyiminin tamamen benzersiz olması anlamına gelecek.

Kepini Kazan

Peaky Blinders oyuncularına sızan sokak çeteleri ve diğer gizli görevler gibi görevler verilecek. Dizideki mevcut karakterlerle ve özellikle oyun için geliştirilen yeni karakterlerle tanışıp etkileşime geçecekler. Görevini başarıyla tamamlayabilen oyuncular, bir kep kazanacak ve Peaky Blinders ’ın bir parçası olacaklar.

Maze Theory’nin yapımcısı Russell Harding, “Kült gösterisinin hayranları bu tür bir deneyim için çağrı yapıyor ve onlara bu oyunu sunmaktan onur duyuyoruz” dedi .

Bazı fanlar, yüksek kaliteli kulaklıklara erişim hala oldukça sınırlı olduğundan ve donanım maliyetleri hala oldukça yüksek olduğundan oyunun VR olacağı konusunda hayal kırıklığına uğrayabilir.

PC Oyunu Yolda

Hikaye, Shelby suç ailesinin maceralarını takip ediyor. Cillian Murphy ana karakter olan Tommy Shelby, çete lideri iken Avustralyalı aktör Sam Neill çetenin faaliyetlerine son vermekle görevlendirilen bir dedektif oynuyor.

VR Oyunları Popülerlik Kazanıyor

Sanal Gerçeklik oyunları artıyor. Çevrimiçi oyun sitesi Steam, geçen yıl VR desteğiyle 1000’den fazla oyun yayınladı.

OKUMALISIN !  Herkesin İsteyebileceği 9 Cybernetic Özellik

Yüksek kaliteli VR oyunları, oynatıcının ortamlarına tamamen girmesini ve ortam için özel olarak tasarlanmış farklı bir bakış açısına sahip olmasını sağlar. Son yıllarda en popüler VR oyunlarından biri Beat Sabre.

Slovakya’da geliştirilen ilk ayda 100.000’den fazla kopya sattı ve Steam’deki en yüksek yedinci oyun oldu (VR ve 2D dahil). VR oyunları, özellikle yüksek kaliteli kulaklıkların fiyatı düştüğünde popülerliğini artırmaya devam edecek.

Hiç şüphesiz Peaky Blinders, ortama uyarlanmış tek TV dizisi olmayacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir