Oyun

Grand Theft Auto 6 Haritaları Belli Oldu

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konumuzda biliyorsunuz ki GTA VI ile ilgili çıkış tarihini almış olduğumuz duyumlara göre siz TeknoKardeşler okuyucularımıza duyurmuştuk.

Bugün ise sizlere GTA VI ile ilgili yayılmaya başlayan bir diğer iddia/haber olan haritaları hakkında ve oyunun kısmi olarak nasıl bir hikayede olacağını paylaşacağız.

Hangi Harita Üzerinde Olacak ?

Şu ana kadar rahatlıkla oynayabildiğimiz Grand Theft Auto serilerinin gelin kısaca hangi haritalar üzerinde yapıldığını ve yeni çıkacak oyunun hangi haritada olacağını inceleyelim.

GTA III : Liberty City
GTA Vice City : Vice City (Miami)
GTA San Andreas : San Andreas (California & Nevada)
GTA V : Los Santos & Blaine & North Yankton ( Southern California & North Dakota)

Pastebin internet sitesi üzerinde yayınlanan bir anonim rapora göre GTA VI Vice City ve Liberty City haritaları ile karşımıza çıkacak. Bu şehirler önceki oyunlarda da kullanılmış, şehrin dahil olduğu oyunlar biz oyunseveler tarafından oldukça büyük beğeni toplamıştı.

Peki Bu Haritalarda Nasıl Bir Hikaye Olacak ?

Yine Pastebin internet sitesinde ki bu yazıda yer alan detaylara göre “Oyun sizi bir uyuşturucu kralı yapacak. Liberty City’de küçük küçük hırsızlıklar ve soygunlar yaptığınız bir suçlu iken kendinizi bir anda Vice City şehrinde bulacaksınız. Burada bir çeteye dahil olacak ve önemli büyük işleri yürütmeye başlayacaksınız. Vice City’de uyuşturucu kralı olana kadar deliler gibi görev yapacak ve başarılı olabilirseniz, en son şehrin hakimi siz olacaksınız!” denildi.

OKUMALISIN !  PUBG Oynamak Huawei Mate X ile Daha Mükemmel Deneyim Sunuyor

PS 4 ve Xbox One Hayranlarını Üzecek Haber

Aynı internet sitesi üzerinde yazılan haberin devamına göre oyun PS4 ve Xbox One platformlarına gelmeyecek. Rockstar Game şirketi oyunu yakın zamanda piyasaya çıkacak olan Playstation 5 ve Xbox yeni cihazlarına getiriyor olacak. Bu yapılan açıklamaya sebep olarak ise şu ana kadar ki konsolların RAM kapasitelerinin oyunu kaldırmak için yetersiz olacağı yönünde.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde şu ana kadar GTA VI ile ilgili toplayabildiğimiz bilgimiz bu kadar. Yeni bilgiler / iddialar topladıkça elbette siz TeknoKardeşler okuyucularımızı bilgilendiriyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir