Oyun

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği İle Çıkıyor

Cyberpunk 2077 ‘nin çıkış tarihi E3 2019 etkinliğinde duyuruldu. Buna ek olarak oyun Türkçe dil desteğine de sahip olarak piyasaya sürülecek.

Oyunun geliştiricisi CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 ‘nin 16 Nisan 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacağı bilgisini verdi. Oyun, Steam platformunda 249 TL’den ön siparişe açıldı ve Steam platformunda belirtilene göre Türkçe arayüz ve altyazı olacak.

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği İle Çıkıyor

Cyberpunk 2077 güç ve gösteriş çılgınlığına kapılmış Night City kentinde geçen bir açık dünya aksiyon ve macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oynayabilir ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düşebilirsiniz. Karakterinin cyber gereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştirebilir, vereceğiniz kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği şehri keşfedeceksiniz. Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir cyber haydut olacak ve Night City sokaklarında kendi efsanenizi yaratacaksınız.

Keanu Reeves Karakterine Hazır Olun

Yayınlanan yeni fragman ile birlikte Night City şehrinde bizlere Keanu Reeves de eşlik edecek. Reeves karakteri ile birlikte hareket edebilecek ve onunla birlikte şehirde maceradan maceraya atılabileceksiniz.

Görsel ve derinlik olarak yeni standartlara imza atan Night City kentinin devasa boyutta ki açık dünyasına adım atacaksınız. Kentte en riskli işinizi alacak ve ölümsüzlüğün anahtarı olan implant prototipinin peşine düşerek sokakların tadına varacaksınız.

OKUMALISIN !  GTA 6 İle İlgili Yeni Söylentiler Gelmeye Devam Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir