Kripto Paralar Yaşam

Bitcoin Dur Durak Bilmeden Yükselmeye Devam Ediyor

Dijital kripto para birimlerinin başında gelen Bitcoin, 18 aydır gördüğü en yüksek değer olan 13.000 dolara ulaştı. Kripto para sektörünün başında gelen para birimi, 5 bin dolar ve altını gördü. Şimdi ise tekrar rekor üstüne rekor kırmaya başladı. Son günlerde değeri giderek artan kripto para şimdi de 13.000 doların üzerine çıktı.

Daha öncesinde Facebook’un kripto parası olan Libra’nın çıkacağı haberinden sonra Bitcoin değeri fazlasıyla yükselmeye başlamıştı. Daha önce ki konumuza aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Durmak Bilmiyor. 13.000 Doları Geçti !!

Dünya çapındaki gerçekleşen işlemlerde Ocak 2018‘den bu yana ilk kez 12.000 doları gören Bitcoin bu rakamı da aşmaya başladı. Çarşamba günü işlemlerde yaklaşık %21 yükselişle 13.851 dolara kadar yükseldi.

Geçtiğimiz Cuma gününden itibaren %30 civarı, Aralık ayından bu yana ise %200‘e yakın yükseliş kaydetti. Kripto para birimi, merkezi bir sistem tarafından kontrol edilmemesi ile dünyada biliniyor. Dünya çapında birçok kişinin sahip olduğu bu para birimi Türkiye‘de de fazlasıyla popüler ve kullanılıyor.

Önümüzde ki günlerde ki yükseliş ya da düşüşünü biz yöneticiler olarak takip edip yine siz TeknoKardeşler okuyucularımızı bilgilendiriyor olacağız. 🙂

Anlık Olarak Takip Edebilirsiniz 🙂

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/

OKUMALISIN !  Güneşten Biraz Büyük Yeni Gezegen Keşfedildi "TOI 197.01"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir