Donanım Mobil Mobil Uygulama Oyun Yazılım

Asus ve PUBG Yapımcıları Güçlerini Birleştiriyor !

Asus ve PUBG Yapımcıları güçlerini birleştiriyor ve deyim yerindeyse VOLTRAN oluşturuyorlar. Asus’un oyun sever için özel olarak duyurduğu akıllı telefon modeli Asus ROG Phone serisinin ikinci modeli geliyor. Asus ROG Phone 2 adıyla gelecek olan bu model, Asus ve PUBG yapımcısı Tencent Games birlikteliğiyle piyasaya sunulacak. Dolayısıyla telefon, oyun için gerekli optimizasyonlara sahip olacak.

Asus ROG Phone 2 Özellikleri Nasıl Olacak ?

Pubg yapımcı şirketi Tencent Games tarafından gerçekleştirilecek optimizasyon ile birlikte çok daha iyi bir oyun performansı sunacak Asus ROG Phone 2. Güçlü donanım bileşenlerine olacak ve şu an piyasadaki en güçlü işlemcilerden biri olan Snapdragon 855 ile karşımıza çıkacak. Ayrıca 120 Hz performansında bir ekran yenileme sunacak. Telefonun ram performansı ise 10 GB ya da 12 GB olacak, telefon hafızası ise 512 GB boyutunda bulunacak.

Böylesine yüksek performans donanım özelliklerinin olduğunu göz önüne aldığımızda soğutma tarafında ise özel bir soğutma sistemine yer veriliyor olacak. GameCool adındaki soğutma sistemi ile birlikte telefon, özellikle oyun oynarken çok daha iyi soğutma sağlayacak. Böylece oyunlarda daha uzun sürede, daha iyi bir deneyim sunularak ısınmadan kaynaklı kasma ve hatta telefon kapanmasının önüne geçilecek.

2019 ‘un Temmuz ayında tanıtımının yapılması beklenen ROG Phone 2, bir önceki seri olan ROG Phone modeli gibi 900 dolardan başlayan bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

OKUMALISIN !  En Akıllısından Xiaomi Dikiz Aynası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir